TİDE - Türkiye İç Denetim Enstitüsü
Kullanıcı Adı: Şifre: Üye olmak istiyorum | Şifremi unuttum
TİDE
TIDE ECIIA IIA
TİDE, ECIIA ve IIA üyesidir
About TIDE
TIDE Hakkinda
Yayınlar / Bülten / Bülten Arşivi / Şubat 2005 Bülteni

ŞUBAT 2005

Saygıdeğer Meslekdaşlarımız ve Sayın Üyelerimiz,

Türkiye İç Denetim Enstitüsü Derneği'nin aylık olarak gerçekleştirdiği faaliyetleri, önümüzdeki dönemler için faaliyet planlarını ayrıca üyesi olduğumuz 'Institute of Internal Auditors -IIA' den haberleri ve gelişmeleri sizlerle paylaşmak amacıyla yayınlamaya başladığımız 'İç Denetim Bülteni'nin Onuncusu olan bu bültenimizde sizlere Ocak ayında gerçekleştirdiğimiz faaliyetler ile Şubat ayı faaliyet planımızı paylaşacağız.

TİDE'den Haberler

Derneğimizin 10. Olağan Genel Kurulu' nun ilk toplantısı 21 Ocak 2005 Cuma günü, Emekli Subay Evleri Müşir Derviş İbrahim sok. 1. Blok Kat.7 D.16 Esentepe/İstanbul adresinde bulunan Türkiye İç Denetim Enstitüsü Derneği Merkezi' nde saat 12 .00' de, çoğunluk sağlanamadığından yapılamamıştır.

İkinci toplantı 29 Ocak 2005 Cumartesi günü saat 13:00' de Topçu cad. no.2 Taksim/İstanbul adresinde bulunan Point Otel'de yapılmıştır. Toplantı Gündemine istinaden Genel Kurul yapılmış olup, Divan heyeti tarafından oluşturulacak toplantı tutanağı üyelerimize duyurulacaktır.

"Geleceğin Tasarımı Projesi" kapsamında VI. stratejimiz olan Kurumsal Yönetim konusundaki çalışmalarımızı tamamlamak üzere TİDE Yönetimi olarak 26 Şubat 2005 Cumartesi günü toplanmayı planlamaktayız.

Dergimizin Yayın Kurulu Üyeleri ile 19 Şubat 2005 Cumartesi günü TİDE Genel Merkezinde "İç Denetim Dergisinin" 2005 yılı aksiyon planının belirlenmesi ve yayın yönetmeliğinin oluşturulması amacıyla geniş kapsamlı bir toplantı yapılması planlanmaktadır.

Eğitimlerimiz

Altı aylık eğitim programımız hazırlanmış olup, eğitim mekanımızın oluşturulması ile tüm üyelerimize duyurusu yapılacaktır. Bu arada eğitim vermek ve/veya eğitim verilmesi gereken konu tespitinde yardımcı olmak isteyen üyelerimiz funda.yavasayla@tide.org.tr adresine elektronik posta gönderebilirler.

Sosyal faaliyetlerimiz

TİDE'de üyeler arası bilgi alışverişi ve kaynaşmayı sağlamak amacı ile Yönetim Kurulu olarak her ayın ilk Salı gününü "Happy Hours" günü olarak saptamıştık. 8 Şubat Salı günü olağan toplantımız TİDE bünyesinden karşılanmak üzere The Marmara Otelinde yapılacaktır.

Ayrıca bu toplantımızda Enstitümüzün amblemini taşıyan rozetimiz "aidat borcu olmayan" tüm üyelerimize de dağıtılacaktır.

Saygılarımızla,
TİDE Yönetim Kurulu Üyeleri
Adına Genel Sekreter

Bülteni Microsoft Word formatında bilgisayarınıza indirin.

Seminer Programı

Diğer Sitelerimiz

İç Denetim Dergisi

Türkiye İç Denetim Kongresi

Mesleki Gelişim Akademisi

Akademik Forum 2016

İç Denetime Genç Bakış

Sanal Müze

Site İçi Arama

Ara


Site Haritası / Sıkça Sorulan Sorular

Basn Odas
Basın Odası Mevzuat Envanteri